Waddenschutters

de website van het Terschellinger Handboog Collectief
Terug

Bekijk schutters voor Terschelling 3D Shoot 2019

# Naam Club / Vereniging Boogklasse Groep
1 Judith Porsch VZOS Santpoort Longbow Dames
2 Maarten Porsch VZOS Santpoort Longbow Heren
3 Richard Kroder Vzos Longbow Heren
4 Edwina Kroder Vzos Longbow Dames
5 Tristan Kroder Vzos Longbow Aspiranten
6 Rowan Kroder Vzos Longbow Aspiranten
7 Michiel Van Beek Dutch Bowhunting Clan Longbow Heren
8 Marjolijn Van de Ven Dutch Bowhunting Clan Longbow Dames
9 Richard Schenk Vzos Longbow Heren
10 Kees Borsboom Brediusschutters Longbow Heren
11 Ernst Harderwijk VZOS Longbow Heren
12 Jan Willem Lentjes Black Boars Longbow Heren
13 Marieke Lentjes Black Boars Bowhunter Dames
14 Mieke Van Doesburg Black Boars Bowhunter Dames
15 Willem Van Doesburg Black Boars Bowhunter Heren
16 Daan Jaspers Black Boars Bowhunter Heren
17 Antoinette Jaspers Black Boars Bowhunter Dames
18 Arnold Smit Sagitta er Arcus Longbow Heren
19 Chris Harkema Robin Hood Steenwijk Bowhunter Heren
20 Jan Sijtsma Robin Hood Steenwijk Bowhunter Heren
21 Huub Steegmans E.H.S. Venlo Longbow Heren
22 Hélène Koopmans KNHS Concordia Bowhunter Dames
23 oscar zijtsel K.N.H.S Concordia Bowhunter Heren
24 Chantal Van der Mark K.N.H.S Concordia Longbow Dames
25 Casper Vermeren Hilversum Bowhunter Heren
26 Gerrie van Werven Sagitta et Arcus Longbow Dames
27 Yente Hagedoorn Sagitta et Arcus Bowhunter Dames
28 Idius Felix Sagitta Et Arcus Bowhunter Heren
29 peter-paul schiffers artemis Bowhunter Heren
30 rogier van den berg artemis Bowhunter Heren
31 Nico Roos HKSzoetermeer Longbow Heren
32 Nico Roos jr HKSzoetermeer Longbow Heren
33 Jos Veldhuis HKSzoetermeer Longbow Heren
34 Jan Sman vdr HKSzoetermeer Longbow Heren
35 Remco Aalbregts HKSzoetermeer Longbow Heren
36 Ilse Heuvel vdn HKSzoetermeer Longbow Dames
37 mettje heegstra nvt Longbow Dames
38 Maud van den Burg Czaar Peter Longbow Dames
39 Jan Schouten Czaar Peter Bowhunter Heren
40 Vivien Glotzbach Czaar Peter Bowhunter Dames
41 Ben van de Klundert Artemis Bowhunter Heren
42 Patrick de Jong St. Sebastiaan Oosterhout Bowhunter Heren
43 Tanja de Jong St. Sebastiaan Oosterhout Bowhunter Dames
44 Steven Brouwer Jacoba van Beieren Longbow Heren
45 Felix Touboul Jacoba van Beieren Longbow Heren
46 Ed van Oort Jacoba van Beieren Longbow Heren
47 Sander Bax Vzos Bowhunter Heren
48 Paula De Ruijter Vzos Bowhunter Dames
49 Sharona De Boer Vzos Bowhunter Dames
50 Jordi Samson V.Z.O.S. Longbow Heren
51 Gijs de Jongh HBS Odulphus Longbow Heren
52 Ylonne Eysbergen-Guiaux Jacoba Van Beieren Longbow Dames
53 Jelmer Guiaux Jacoba Van Beieren Longbow Heren
54 Pien Siegert Jacoba Van Beieren Longbow Dames
55 Dennis Op 't Land Jacoba Van Beieren Bowhunter Heren
56 Martine Dirkzwager Jacoba Van Beieren Longbow Dames
57 Anna Overes Jacoba Van Beieren Longbow Dames
58 Karin Kwaks Saense Handboog Skutters Longbow Dames
59 Bart Spaltman Artemis Bowhunter Heren
60 Carla Holtz Czaar peter Bowhunter Dames
61 Gerben van den Brink Broederschap van de Boog Bowhunter Heren
62 Alle Jansen Broederschap van de Boog Bowhunter Heren
63 Flip Grunefeld Broederschap van de Boog Bowhunter Heren
64 Tom Nijenhuis Broederschap van de Boog Bowhunter Heren
65 Klaske van Zandbergen Broederschap van de Boog Bowhunter Dames
66 Marij Meyer Broederschap van de Boog Bowhunter Dames
67 Martijn Postma Broederschap van de Boog Bowhunter Heren
68 Christian Borst Broederschap van de Boog Bowhunter Heren
69 Cor de Jong Target Bowhunter Heren
70 Daniël Wesselman Target Bowhunter Heren
71 Co Walinga Target Bowhunter Heren
72 Tony den Haan Target Bowhunter Heren
73 Willem Eveleens Target Bowhunter Heren
74 Frank de Haan Target Bowhunter Heren
75 Ynske de Haan Target Bowhunter Dames
76 Johan Ruhe Target Bowhunter Heren
77 Pieter van der Tooren Target Bowhunter Heren
78 Tet Noort Target Bowhunter Heren
79 Dick Hoogendoorn Target Bowhunter Heren
80 Jos van 't Schip Target Bowhunter Heren
81 Beertjan Wijthoff Sint Sebastiaen Den Haag Longbow Heren
82 Casper willemsen HSH Bowhunter Heren
83 Arthur Lakerveld HSH Longbow Heren
84 Bart van Beek HSH Bowhunter Heren
85 Thijmen Masin sagittarius Bowhunter Heren
86 Reeve Van oostrum HSH Longbow Dames
87 Niels Van oostrum HSH Bowhunter Heren
88 Marcel Van oostrum HSH Longbow Heren
89 Jakolien Van oostrum HSH Bowhunter Dames
90 Render Woltman HSH Longbow Heren
91 Cees Matena HSH Longbow Heren
92 Hauke gipp mbsov noordkop den helder Longbow Heren
93 Birgit Kracht music noordkop den helder Longbow Dames
94 Michael Witjes DBC Longbow Heren
95 Stefan Tim DBC Longbow Heren
96 Jaap Bolt DBC Longbow Heren
97 Sjef Van den Berg HBV Ontspanning Sint Oedenrode Longbow Heren
98 Maike Weet ik veel Tja Longbow Dames
99 Christina Weet ik veel Tja Bowhunter Dames
100 Mirjam Cuppen HSH Longbow Dames
101 Wouter Cuppen HSH Longbow Heren
102 Frans Van de Meer Mohr DBC Longbow Heren
103 Frans Hattink eilandschutters Longbow Heren
104 Jan Van der Sluis Sagitta et Arcus Bowhunter Heren
105 Mas Peters Sagitta et Arcus Bowhunter Heren
106 Jonathan Wesseling Eilandschutters Bowhunter Heren
107 Nico Lodewijks Czaar peter Bowhunter Heren
108 Mark De Rijk Hbsa Longbow Heren
109 Linda Doornbos Hbsa Longbow Dames
110 Lex Oosterbaan Hbsa Longbow Heren
111 Albrecht Sluis Hbsa Longbow Heren
112 Arkadiusz Gwozdz Czaar Peter Zaandam Bowhunter Heren
113 Anna Gwozdz Czaar Peter Zaandam Bowhunter Dames
114 Roy Faas HBSV Achilles Longbow Heren
115 Pim Molenaar HBSV Achilles Longbow Heren
116 Berend Visser HBSV Achilles Longbow Heren
117 Gudrun Visser HBSV Achilles Longbow Dames
118 David de Vroomen HBSV Achilles Bowhunter Heren
119 Francisca Wit HBSV Achilles Longbow Dames
120 Jan de Goede HBSV Achilles Longbow Heren
121 Dennis Fisser HBSV Achilles Bowhunter Heren
122 Olga Witte Eilandschutters Longbow Dames
123 Gert-Jan Schoorl Eilandschutters Longbow Heren
124 marianne josee brouwer MJB Bowhunter Dames
125 erick de Jong Handboogschutterij Czaar Peter Bowhunter Heren
126 Ruud Mets Eilandschutters Longbow Heren
127 Jaimy Mets Eilandschutters Bowhunter Jeugd (12 t/m 15)
128 Remco Colijn Artemis'79 Bowhunter Heren
129 Vincent Van Uunen Artemis'79 Longbow Heren
130 Jan Bosma Oude doelen Longbow Heren
131 Maureen Bosma-Pfaff Oude Doelen Roosendaal Longbow Dames
132 Robert Witte Eilandschutters texel Bowhunter Heren
133 Roel Witte Eilandschutters texel Bowhunter Heren
134 Abe Witte Eilandschutters texel Longbow Jeugd (12 t/m 15)
135 Alice k hindeloopen Bowhunter Dames
136 S Leenhouts Hbv Phoenix Bowhunter Heren
137 Peter Kruisselbrink Hbv Phoenix Bowhunter Heren
138 Evelien Kruisselbrink Hbv Phoenix Bowhunter Dames
139 Paula Kruisselbrink Hbv Phoenix Bowhunter Dames
140 Ronald de Bruijn Sint Sebastiaen Den Haag Longbow Heren