Waddenschutters

de website van het Terschellinger Handboog Collectief
Terug

Bekijk schutters voor Terschelling 3D Shoot 2022

# Naam Club / Vereniging Boogklasse Groep
1 Mirjam Cuppen HSH Longbow Dames
2 Wouter Cuppen HSHl Longbow Heren
3 Bart van Beek Handboogschutterij Hilversum Longbow Heren
4 Reeve Van oostrum HSH Longbow Dames
5 Marcel Van oostrum HSH Longbow Heren
6 Niels Van oostrum HSH Bowhunter Heren
7 Jakolien Van oostrum HSH Bowhunter Dames
8 Render Woltman HSH Bowhunter Heren
9 Casper Willemsen H.S.H. Bowhunter Heren
10 Nico Roos HKSZoetermeer Longbow Heren
11 Jos Veldhuis HKSZoetermeer Longbow Heren
12 Marjan Reedijl Seanse Handboogschutters Longbow Dames
13 Tara Weerstand Seanse Handboogschutters Longbow Dames
14 Sjoerd Swierstra HSH Hilversum Bowhunter Heren
15 Cees Matena Dutch Bowhunting Clan Longbow Heren
16 Piet Lankhuijzen Handboog Schutterij Hilversum Longbow Heren
17 Yente Hagedoorn Sargitta et arcus Bowhunter Dames
18 Gerrie Van werven Sargitta et arcus Longbow Dames
19 Dennis Drift 1574 Bowhunter Heren
20 Peter Freriks 1574 Bowhunter Heren
21 Jan Visser 1574 Bowhunter Heren
22 Mark De Rijk Hbsa Longbow Heren
23 Linda Doornbos Hbsa Longbow Dames
24 Lex Oosterbaan Hbsa Longbow Heren
25 Albrecht Sluis Hbsa Longbow Heren
26 Ernst Harderwijk VZOS Longbow Heren
27 Pier Harderwijk VZOS Longbow Heren
28 Jan Van der sluis Sagitta et arcus Bowhunter Heren
29 Mas Peters Hbs Hilversum Bowhunter Heren
30 C.J. de Man HBS-Artemis Bowhunter Heren
31 Richard kroder Assumburg Longbow Heren
32 Edwina Kroder Assumburg Longbow Dames
33 Tristan Kroder Assumburg Longbow Jeugd (12 t/m 15 jaar)
34 Rowan Kroder Assumburg Longbow Aspiranten
35 Kees Borsboom Brediusschutters Longbow Heren
36 Cees Spanjer Geen Longbow Heren
37 Henk Bruggen Geen Longbow Heren
38 Pieter van den Toorn HBV Target Aalsmeer Bowhunter Heren
39 Tet Noort Target Aalsmeer Bowhunter Heren
40 Manfred Rijksen S.V. "de Prins der Nederlanden" Vaassen Bowhunter Heren
41 Betty Van Vliet SV "de Prins der Nederlanden” Bowhunter Dames
42 Cor de Jong Target Aalsmeer Bowhunter Heren
43 Johan Ruhe Target Aalsmeer Bowhunter Heren
44 Ynske de Haan Target Aalsmeer Bowhunter Dames
45 Cor de Jong Target Aalsmeer Bowhunter Heren
46 Johan Ruhe Target Aalsmeer Bowhunter Heren
47 Ynske de Haan Target Aalsmeer Bowhunter Dames
48 Dirk Hoogendoorn Target Longbow Heren
49 Co Walinga HBV Target Aalsmeer Bowhunter Heren
50 Frank de Haan Target Aalsmeer Bowhunter Heren
51 Jos van 't Schip Target Aalsmeer Bowhunter Heren
52 Peter Dekuijer Roger ascham Longbow Heren
53 Dean Van der wouwer Roger as ham Longbow Jeugd (12 t/m 15 jaar)
54 Arnold Smit Sagitta et Arcus Longbow Heren
55 Dirk Bais Roger Ascham Bowhunter Heren
56 Eleen van der Putten HBSV Frederik Hendrik Bowhunter Dames
57 Luuk Griep HBSV Frederik Hendrik Bowhunter Heren
58 Mariella Lagrand-Waterman Frederik Hendrik, Delft Bowhunter Dames
59 Yurian Lagrand Frederik Hendrik, Delft Longbow Heren
60 Yoshin Lagrand Frederik Hendrik, Delft Longbow Heren
61 Sander Turk - van Utrecht Frederik Hendrik Bowhunter Heren
62 Peter Van den Berg Oude Doelen Roosendaal Bowhunter Heren
63 Ronald de Bruijn Sint Sebastiaen Den Haag Longbow Heren
64 Frans Hattink 3d team texel Longbow Heren
65 abe witte 3d team texel Longbow Jeugd (12 t/m 15 jaar)
66 Robert witte 3d team texel Longbow Heren
67 Jonathan Wesseling 3d team texel Longbow Heren
68 Roel Witte 3d team texel Longbow Heren
69 Ben van de Klundert Artemis Bowhunter Heren
70 Jim Montgomerie HBS Artemis Bowhunter Heren
71 Chris Harkema Nocht en Wille Bowhunter Heren
72 Jan Sijtsma Nocht en Wille Bowhunter Heren
73 Ron Timmers DBC Bowhunter Heren
74 Gerrit van Steenbeek DBC Longbow Heren
75 Helmy de Louwere DBC Bowhunter Dames
76 Eugene Derksen DBC Bowhunter Heren
77 Frans van der Meer Mohr DBC Bowhunter Heren
78 Marianne Brouwer DBC Bowhunter Dames
79 Frans Meijer DBC Longbow Heren
80 Harry Booltink DBC Bowhunter Heren
81 Christina Creasy N/A Longbow Dames
82 Allen Henderson LEW Wanroij Bowhunter Heren
83 Jordi Van der Meer HBSV Frederik Hendrik Bowhunter Heren
84 Olga Witte Eilandschutters Texel Longbow Dames
85 Gert-Jan Schoorl Eilandschutters Texel Longbow Heren
86 Remco Oostra Eilandschutters Longbow Heren
87 Roy Westerik Eilandschutters Longbow Heren
88 Reinoud Vlieland HBSV Brederode Bowhunter Heren
89 Jordi Vlieland HBSV Brederode Bowhunter Heren
90 Judith Copier HBSV Brederode Bowhunter Dames
91 Mike Oosthoek HSH Hilversum Longbow Heren
92 Arthur Lakerveld HSH Hilversum Longbow Heren
93 Iemke ten Donkelaar HSH Hilversum Bowhunter Dames
94 Niels Krouwel HSH Hilversum Longbow Heren
95 Judith Porsch VZOS Santpoort Longbow Dames
96 Maarten Porsch VZOS Santpoort Longbow Heren
97 Pieter Kamp EilandschuttersTexel Longbow Heren
98 Michael Witjes DBC Bowhunter Heren
99 Gerben ? Nvt Longbow Heren
100 Daniëlle Hoogendijk Nvt Longbow Dames
101 Jerrie Kroes Artemis Lelystad Bowhunter Heren
102 Priscilla Kroes Artemis lelystad Bowhunter Dames
103 Mhj Vis-Koet HBS ARTEMIS LELYSTAD Bowhunter Dames
104 TG Vis HBS ARTEMIS LELYSTAD Bowhunter Heren